درباره ما

معرفینامه :

مجموعه پابلیک پیامک با مدیریت امین صفایی مفتخر است که با سامانه ای پیشرفته و امکاناتی بی نظیر ، در زمینه ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور عزیزمان ایران فعال می باشد . رضایت مندی مشتریان و کاربران عزیز مهمترین هدف این مجموعه است که به جهت افزایش مشتریان و کسب موفقیت روز افزون آنان از صنعت IT و پیام کوتاه پی در پی به دنیال شناسایی نیاز های جدید کاربران و رفع آن ها هستیم . امیدواریم که با تلاش و همت مستمر و مثبت ، مسیر توسعه و اعتلای صنعت IT کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و بیش از پیش امیدوار هستیم .

امکانات و خدمات فنی :

امکانات ارائه شده بر روی سرویس های پابلیک پیامک به صورت کاملا تست شده و بدون مشکل به کاربران و نمایندگان ارائه می گردد . این سامانه جزء معدود سامانه هاییست که به صورت هفتگی به روزرسانی می گردد و مشکلات و ایرادات احتمالی برطرف و امکانات جدید به صورت رایگان و سفارشی به امکانات کلی اضافه می گردد . گزارش های ماهانه موجود در سامانه ، بر این گفته سحه خواهد گذاشت .

پایداری سرویس دهی :

از انجا که پایداری سرویس دهی در سامانه های پیام کوتاه بسیار حائز اهمیت می باشد ، سامانه پابلیک پیامک بر روی یک سرور قدرتمند در دیتاسنتر سروش در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 5 ساعت یک بار توسط سرور دیگری درکشور آمریکا بکاپ گیری شده و تمامی این اطلاعات روزانه به سرور بکاپ در آلمان منتقل می گردد .

پشتیبانی و پاسخ دهی :

پشتیبانی تیم فنی ، پاسخگویی سریع و رفع مشکلات کاربران از جمله خدمات پابلیک پیامک می باشد ، تمامی مشکلات کاربران و نمایندگان در ساعات اداری و غیر اداری توسط بخش پشتیبانی سامانه و تماس تلفنی پاسخ داده می شود ، شماره تماس پشتیبانی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگویی موارد اضطراری کاربران می باشد .

تعهدات مالی و اخلاقی :

ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می­کنیم، ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف­ های مدیریتی و یا هزینه های جاری کار ما را بپردازد.

همچنین به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده باعث شده قیمت های ارائه شده بسیار مناسب بوده و با بهترین کیفیت به کاربران ارائه گردد .

پابلیک پیامک تنها سامانه ایست که تمامی اوپراتور های پیامک داخل کشور را یکجا و در یک سامانه ارائه می نماید :

 • خطوط 1000
 • خطوط 2000
 • خطوط 3000
 • خطوط 5000
 • ارسال با نام تجاری
 • ارسال بین المللی
 • ارسال از خطوط تلفن ثابت (جدید)

امکاناتی که در پنل پیامک شرکت های دیگر نمی بینید :

 • ارسال بیش از 3000000 اس ام اس در روز
 • ارسال ( ارسال تکی ؛ گروهی ؛ فلش ؛از فایل ؛ نظیر به نظیر به روشی بسیار ساده )
 • امکان ارسال و دریافت به صورت فارسی و انگلیسی
 • نمایش وضعیت پیام های ارسالی موفق یا ناموفق Deliver
 • امکان ایجاد گروه به تعداد نامحدود در دفترچه تلفن
 • امکان ثبت شماره ها به صورت تکی با نام و یا کلی
 • امکان ورود واطلاعات به سیستم حتی به صورت فایلTEXTو EXCEL
 • ارسال پیام کوتاه طولانی یکپارچه

ارائه راهکار و تولید محتوا :

رویکرد جاری در پابلیک پیامک، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است. از این رو پابلیک پیامک راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید. خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است. هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن پابلیک پیامک و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی پابلیک پیامک ، به رشد کیفی خدمات در حوزه پیام کوتاه کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است .

امکان اتصال سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه ) :

پابلیک پیامک وب سرویس و http را به صورت اختصاصی بر روی سامانه پابلیک نسخه وبمستر قرار داده است تا مشترکین بتوانند از نرم افزارها یا وب سایت خود نیز ارسال و دریافت پیامک داشته باشند .

گارانتی رضایت :

پابلیک پیامک در همه حال متهد میشود که در صورت عدم رضایت مشتری از سامانه پیام کوتاه ارائه شده ، پس از انجام بررسی های لازمه ، وجه دریافتی را به مشتری خود بازگرداند .